1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Vajkai Júlia Éva: Népnevelés a gép évszázadában. Dr. Imre Sándor előszavával. Bp., é.n. [cca 1938], Studium főbizománya (Kecskemét, Első Kecskeméti Hirlapkiadó és Nyomda), 128 p. Kiadói papírkötés, helyenként kissé sérült lapszélekkel.