Tábori Kornél: Baccarat. Fővárosi és vidéki klubok rejtelmei.
Az adatokat gyűjtötte: - -. Budapest, [1912]. Nagyharang Kiadóhivatala( A Nap nyomdája). 128 p. Szövegközti ábrákkal. 20 cm. /Nagyharang Ujságirók Könyvtára 2. szám/. Fűzött, Első borító nélkül
Zsiday István: Ferike, a góleádor. (Bene Ferenc életregénye). DEDIKÁLT! Bp., 1984, Népszava. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. A szerző, Zsiday István, illetve Bene Ferenc (1944-2006) labdarúgó által DEDIKÁLT példány.
Bill Holder: Drag Racing. New York, 1993, Smithmark. Színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,
Mezey Ferenc-Iró Lajosné-Rosta Irén: Vezérkönyv a nevelő testgyakorlás tanításához az osztályteremben.A nép- és polgári iskolák, valamint a Levente-egyesületek ifjúsága résézre, a 6-14 éves korig. Bp.,(1933), Szerzői kiadás,(Stephaneum-ny.), 126 p Korablei félvászon kötésben