Books: Tales

Number of items: 35

Rákosi Viktor: Bobby és Csiba. Két kutya története. Zádor István rajzaival. Bp., [1928], Révai, 142+(2) p. Második kiadás. Szövegközi fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, néhány lap foltos, a képmellékletek hiányoznak.
20386.

1 800 HUF
4,77
5,14
Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör a Tátrában. Bp., Franklin. Kartonált kötés, javított gerinc, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.
20387.

2 800 HUF
7,43
8,00
Babay József: Mi, huszonketten... Diákregény. Márton Lajos rajzaival. Bp., 1932, Singer és Wolfner, 216 p.+ 16 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, erősen sérült kiadói papír védőborítóban, egy sérült és egy kijáró lappal
20388.

1 800 HUF
4,77
5,14
Bibó Lajos: Mindhalálig. Regény fiatal leányok számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1933], Singer és Wolfner, 63 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, belül a lapok jó állapotban.
20389.

1 800 HUF
4,77
5,14
Bihari gyermekmondókák. Szerk.: Faragó József és Fábián Imre. Bukarest, 1982, Kriterion. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos lapszélekkel, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
20390.

1 400 HUF
3,71
4,00
Gyermektáncok II. Néptáncgyakorlatok, játékfűzések, néptáncok, történelmi társastáncok az úttörő- és az általános iskolai táncszakkörök részére. Szerk.: Sz. Szentpál Mária. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 354+(2) p. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, foltos borítóval, a címlapon kisebb szakadással, helyenként lapszéli foltokkal. Megjelent 2500 példányban.
20391.

700 HUF
1,86
2,00
20392.

800 HUF
2,12
2,29
Benedek Elek: A vitéz szabólegény. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1959, Móra. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
20393.

1 400 HUF
3,71
4,00
Petrolay Margit - Trencsényi W[aldapfel] Imre: Mit üzen a fülemüle? Mesék a világ minden tájáról. Szántó Piroska rajzaival. Bp., é.n. (cca 1940), Új Idők (Singer és Wolfner), 120+(4) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval, az utolsó lap sérült. Ritka!
20394.

1 400 HUF
3,71
4,00
2 db ifjúsági lányregény: Szegedy Lea Márta: Ági. Bp., é.n., Tolnai, 128 p. Egyetlen kiadás. A borítón és a belső kötéstáblákon K. Sávely Dezső illusztrációival. Kiadói félvászon-kötés, pótolt gerinccel, kissé kopottas borítóval, néhány kissé sérült ill. kijáró lappal. + Pásztor Árpád: Princesz. Történet egy babagyárból. Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1919, Athenaeum, 109+(3) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kopottas borítóval, foltos lapokkal, korabeli ajándékozási bejegyzéssel.
20395.

1 800 HUF
4,77
5,14
[Bürger, Gottfried August]: Münchhausen, az igazmondó német báró csodálatos kalandjai. Ford.: Gaal Mózes. Bp., [1904], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 152 p. Első kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, pótolt gerinccel, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
20396.

1 400 HUF
3,71
4,00
Benedek Elek: Gyémánt mesekönyv. Róna Emy rajzaival. Bp., 1959, Móra. Első kiadás. A borító Szántó Tibor munkája. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tollas firkákkal.
20397.

1 400 HUF
3,71
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF