1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
[Bürger, Gottfried August]: Münchhausen báró vidám kalandjai szárazon és vizen. Az ifjúságnak elbeszéli: Vágó Ferenc. Bp., é.n., Athenaeum, 96 p.+ 3 (fekete-fehér képek) t. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, néhány lapon bejegyzésekkel, firkákkal.