700 HUF
1,81 EUR, 2,00 USD
Gyermektáncok II. Néptáncgyakorlatok, játékfűzések, néptáncok, történelmi társastáncok az úttörő- és az általános iskolai táncszakkörök részére. Szerk.: Sz. Szentpál Mária. Bp., 1961, Tankönyvkiadó, 354+(2) p. Kiadói papírkötés, erősebben sérült, foltos borítóval, a címlapon kisebb szakadással, helyenként lapszéli foltokkal. Megjelent 2500 példányban.