1 400 HUF
Petrolay Margit - Trencsényi W[aldapfel] Imre: Mit üzen a fülemüle? Mesék a világ minden tájáról. Szántó Piroska rajzaival. Bp., é.n. (cca 1940), Új Idők (Singer és Wolfner), 120+(4) p. Kiadói félvászon-kötés, sérült borítóval, az utolsó lap sérült. Ritka!