Csiba Vince: A Hughes-táviró kézikönyve. Táviró tisztviselők használatára. Bp., 1914, Farkas Testvérek Kő- és Könyvnyomdája, 179+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kisebb sérüléssel.
JEan-Louis Loubet: Moments choisis Peugeot 200 ans: Edition de luxe 2010. 246p. Kiadói dombornyomott egészműbőr kötésben. Rendkívül gazdag képanyaggal. Autók, motorok, kerékpárok és egyéb technikai cikkek
Zsabrov: A repülés elmélete és technikája I. A repülőgép repülésének alapjai. Bp., 1954, Magyar Repülő Szövetség. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
Dr. Chovanecz Tibor: Ipari víz előkészítése. Bp., 1979, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, a gerincen sérüléssel. Megjelent 1900 példányban.
IV. Karszthidrológiai Konferencia tárgyalási anyaga. Tatabánya, 1963, Bányászati Kutató Intézet, 3 sztl. lev.+XI+(1)+361 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas ábrákkal, táblázatokkal. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, a tartalomjegyzékből egy lap hiányzik.
Legény Elemér: Történelmi miniatűrök. Regényes korrajz a magyar vasutasság életéből. Pagani Frigyes: A Magyar Államvasutiak Takarék- és Segélyszövetkezete története és működésének ismertetése. 1876-1943. A bevezetőt Dr. Szilágyi László írta. Bp.,1944, Athenaeum. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott, borítóval.