20145. 460. Closed Online auction Books: Technics
1 600 HUF
0 HUF
Bogdan Jakubowski - Tadeusz Tomiczek: Polski Fiat 126p. Bp., 1983, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
Photo of the item taken by : nagy_andras