4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Zsabrov: A repülés elmélete és technikája I. A repülőgép repülésének alapjai. Bp., 1954, Magyar Repülő Szövetség. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.