Books: Technics Number of items: 40
3001135
20140
460
Books: Technics
Other collectibles
Knapp Oszkár: A kenőanyagok. Műszaki Könyvtár XXXIV. Bp., 1923, Népszava (Világosság-ny.), 87+(1) p. Kiadói papírkötés, sérült, a fűzéstől elvált borítóval.
1 600 HUF
3059704
20141
460
Books: Technics
Other collectibles
Büchner Lajos: Erő és anyag vagy a természetes világrend alapvonalai. Ford.: Seress László. Bp., 1905, Vass József, 264+1 p. Átkötött egészvászon-kötés.
3082398
20142
460
Books: Technics
Other collectibles
Petrik Ottó: Hajómodellek tervezése és építése. Bp., 1966, Táncsics, kissé kopott kartonált papírkötés.
2 000 HUF
3082438
20143
460
Books: Technics
Other collectibles
Marjai Imre - Kő Tamás: Történelmi hajók modellezése. Bp., 1966, Táncsics. Mellékletekkel. Kiadói kissé kopott egészvászon kötés.
2 000 HUF
3087693
20144
460
Books: Technics
Other collectibles
Lapok a hajózás történetéből. TIT Természettudományi Stúdió Hajózástörténeti és Modellező Klubjának évkönyve 1983. Bp., 1983, TIT Rotaüzem, kiadói papírkötés.
3 600 HUF
3067851
20145
460
Books: Technics
Other collectibles
Bogdan Jakubowski - Tadeusz Tomiczek: Polski Fiat 126p. Bp., 1983, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.
1 600 HUF
3023191
20146
460
Books: Technics
Other collectibles
9 db kötéssel, horgolással kapcsolatos könyv
3 000 HUF
3087863
20147
460
Books: Technics
Other collectibles
Taraba István: Mechanika. A M. Kir. Állami Mechanikai és Elektromos Ipari Szakiskola tanulói és felső tanfolyamának hallgatói számára. Bp., 1930, Vörösváry László. Kiadói egészvászon kötés, foltos, kopottas állapotban.
3 000 HUF
3082639
20148
460
3400
Books: Technics
Other collectibles
Bendefy László dr.: Magyar geodéziai irodalom 1961-1970
Bp., 1974 Műszaki Könyvkiadó, 396 + (22) p Egészvászon kötés, kissé sérült papírborítóval, enyhe foxing.
3 400 HUF
3082721
20149
460
3400
Books: Technics
Other collectibles
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I-II. köt.Bp., 1986, ÁKV. 1882-as Franklin kiadás reprint kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
3 400 HUF
3082544
20150
460
Books: Technics
Other collectibles
Mérei Gyula: Magyar iparfejlődés 1790-1848. Bp., 1951. Közoktatásügyi Kiadó. 425p. Kiadói félvászon kötésben
2 400 HUF
3082017
20151
460
Books: Technics
Other collectibles
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035