Books: Travelling, Local History

Number of items: 191

Stazioni idrominerali dItalia. Roma, én. (cca 1920-as évek vége),ENIT. Egészoldalas színes illusztrációkkal. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincen kis szakadással, néhány lapon kis felületi sérüléssel.
19146.

1 600 HUF
4,24
4,57
175 év a minőség szolgálatában. Lapok a Diósgyőri Papírgyár történetéből. Diósgyőr, 1957. K.n. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben. Tulajdonosi névbejegyzéssel, aláhúzásokkal, jegyzetekkel.
19147.

1 800 HUF
4,77
5,14
Rózsa Gábor: Széchenyi István tiszavölgyi működésének hatása. Szentes, 1991. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19148.

1 600 HUF
4,24
4,57
Farkas Antal - Walter Péter: Kecskemét. Kecskemét, é.n. Kecskeméti Lapok. Gazdag képanyaggal illusztrált. magyar, angol, német és francia nyelvű leírásokkal. Kiadói kartonált papírkötés.
19149.

1 000 HUF
2,65
2,86
19150.

1 200 HUF
3,18
3,43
100 esztendő 10 évben - Földes Ferenc Gimnázium. Szerk. Kovácsné Szeppelfeld Erzsébet, Jobbágy László, Dr. Puskás István. Miskolc, 2011. Földes Ferenc Gimnázium. 327p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1500 példányban.
19151.

1 800 HUF
4,77
5,14
Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Papírkötés, gazdagon illusztrált, gerinc kissé szakadt.
19152.

1 600 HUF
4,24
4,57
1914 Kassuba Domokos: A Ciszterci Rend egri kath. főgimnáziumának értesítője az 1913-1914. tanévről. Eger, 1914, Érseki Liceum, 373 p. Kiadói papírkötésen, kissé sérült gerinccel
19153.

1 600 HUF
4,24
4,57
-  Mednyánszky Alajos: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). Ford.: Soltész Gáspár. Bp., 1981, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19154.

1 400 HUF
3,71
4,00
Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban. Megjelent 6200 példányban.
19155.

1 200 HUF
3,18
3,43
19156.

1 400 HUF
3,71
4,00
cca 1920-1930 Ausztia. Wien, Österreichische Verkehrswerbung, 24 p. Magyar nyelvű, fekete-fehér fotókkal és kihajtható térképpel illusztrált idegenforgalmi prospektus. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
19157.

1 800 HUF
4,77
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF