Books: Travelling, Local History

Number of items: 191

Tóth András: A Gerbeaudtól a Párisi udvarig. Bp., 1988. Képeskönyv a Belvárosról. Kiadói papírkötésben
19183.

1 600 HUF
4,24
4,57
Sopron az ezredfordulón. Sopron at the millennium. Sopron, 2002, Juhász Kft. Kiadói kartonált papírkötés. + 1962 Soproni szemle. XVI. évf. 1-4. sz.
19186.

1 200 HUF
3,18
3,43
19187.

1 600 HUF
4,24
4,57
Granasztói György: A városi élet keretei a feudális kori Magyarországon. Kassa társadalma a 16. század derekán. Korall Társadalomtörténeti Monográfiák 2. Bp., 2012, Korall. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
19188.

1 600 HUF
4,24
4,57
Csetri Elek - Imreh István: Erdély változó társadalma 1767-1821. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói papírkötés. + Mikó Imre: Huszonkét év. Az erdélyi magyarság politikai története 1918. december 1-től 1940. augusztus 30-ig. H.n., 1988, Optimum. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
19189.

1 600 HUF
4,24
4,57
Tari Edit: Árpád-kori falusi templomok Cegléd környékén. (DEDIKÁLT). Ceglédi Füzetek 31. Cegléd, 1995, Kossuth Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Tari Edit régész, szakíró által DEDIKÁLT példány.
19190.

1 600 HUF
4,24
4,57
Roald Amundsen - Lincoln Ellsworth: Az Északi sark meghódítása. A magyar kiadást sajtó alá rendezte: Dr. Cholnoky Jenő. Bp., 1926, Pantheon, 272 p.+ 60 (fekete-fehér fotók) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
19191.

1 600 HUF
4,24
4,57
Tarnów. Kraków, 1975, Krajowa Agencja Wydawnicza RSW Prasa-Ksiazka-Ruch. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19192.

Tarnów. Kraków, 1975, Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

1 600 HUF
4,24
4,57
James F. Luhr Földünk Mérték Kiadó, 2004 Kiadói kartonált papírkötés, papírborítóval
19193.

1 800 HUF
4,77
5,14
Ez Európa! (A legszebb tájak és városok). Bp., KÖnyvklub Kiadói kartonált papírkötés, papírborítóval
19194.

1 800 HUF
4,77
5,14
Radisics Milán: Magyar szürke. A puszta vándorainak képes krónikája. Bp., 2008, Geographia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként kissé foltos. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19195.

1 200 HUF
3,18
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF