Books: Travelling, Local History

Number of items: 191

Nyíregyháza, a jövőben élő múlt. Nyíregyháza, 2010, polgármesteri kiadás. Készült 500 példányban. Kiadói papírkötés, Nyíregyháza polgármesterének dedikációjával.
19050.

3 000 HUF
7,89
8,57
Die Seebäder Italiens. (Róma, 1934), E.N.I.T., 259 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, laza, részben szétváló fűzéssel.
19051.

2 400 HUF
6,32
6,86
Nagyrábéi Falukönyv 3. Nagyrábé, 2001, Nagyrábéi Baráti Kör és Egyesület - Nagyrábé Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés. DEDIKÁLT példány.
19052.

3 200 HUF
8,42
9,14
Kurt Seliger: Albánia - A sasfiak országa. Útleírás szóban és képben. Ford.: Szécsi Ágnes. Bp., 1959, Kossuth. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4200 példányban.
19053.

6 000 HUF
15,79
17,14
19054.

1 800 HUF
4,74
5,14
19055.

4 000 HUF
10,53
11,43
19056.

4 000 HUF
10,53
11,43
Egri György: Apróságok az egri várból. Bp.,én.,Singer és Wolfner,(Fráter és Társa-ny.), 48 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel, a gerincen címkenyomokkal.
19057.

6 000 HUF
15,79
17,14
cca 1910 Nürnberg. Rothenburg. Nürnberg, Rottner & Keller, 40 p. Német nyelvű turisztikai prospektus. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
19058.

2 000 HUF
5,26
5,71
cca 1920 Vereinigte Münchener Fremden-Rundfahrten. Motor- und Pferdewagen-Betrieb. Német nyelvű turisztikai prospektus. München, Dr. Wildsche Buchdruckerei, 26 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, hátsó borító foltos.
19059.

cca 1920 Vereinigte Münchener Fremden-Rundfahrten. Motor- und Pferdewagen-Betrieb. Német nyelvű turisztikai prospektus. München, Dr. Wild'sche Buchdruckerei, 26 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, hátsó borító foltos.

2 000 HUF
5,26
5,71
Sergio Lerman: Safed: City of Light. Jerusalem, 2000. Kiadói vászonkötésben.
19060.

2 400 HUF
6,32
6,86
19061.

1 800 HUF
4,74
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF