Books: Travelling, Local History

Number of items: 191

Álomvárosok Európában. Ford.: Striker Judit. Bp., 2000, Magyar Könyvklub, kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19062.

3 000 HUF
7,96
8,57
19063.

1 400 HUF
3,71
4,00
19064.

3 200 HUF
8,49
9,14
Magyarország földrajzinév-tára. II. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Heves megye, Nógrád megye, Szolnok megye, Tolna megye, Zala megye. Összesen 8 megye. Bp., 1979-1980, Kartográfia. Kiadói papírkötés.
19065.

3 000 HUF
7,96
8,57
Borsod-Abaúj-Zemplén megye története és legújabb kori adattára. Szerk.: Varga Gáborné. Miskolc, 1970, Borsod-Abaúj-Zemplén megye Tanácsa Végrehajtó Bizottsága. 674 p. Kiadói, enyhén szétvált egészvászon-kötés. Megjelent 2500 példányban.
19066.

3 000 HUF
7,96
8,57
Falk Zsigmond, dr. Budapesttől San- Franciscoig. Amerikai uti jegyzetek. Bp., (1902). Magyar Kereskedelmi Közlöny.226 p. Lapszámozáson belül számtalan egészoldalas és szövegközti képpel.. Kiadói, illusztrált papír kötésben.Címlap hiányzik
19067.

3 800 HUF
10,08
10,86
Mészáros László: Erdély természeti kincsei. Bp., 2003, Officina 96 Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
19068.

2 800 HUF
7,43
8,00
Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 7. Tanulmányok Budapest Múltjából. 1936, Budapest Székesfőváros kiadása, sérült kiadói papírkötés.
19069.

2 200 HUF
5,84
6,29
Veress D. Csaba: A három Pécsely története. A község története a magyar honfoglalástól napjainkig. (DEDIKÁLT). Veszprém Megyei Levéltár kiadványa 9. Veszprém, 1993, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 2000 példányban. A szerző, Veress D. Csaba (1933-2014) történész, helytörténész által DEDIKÁLT példány.
19070.

2 200 HUF
5,84
6,29
Zádori János: Spanyol út. 1868. Pest, 1869, Athenaeum. Félvászon kötés, gerincnél levált, viseltes állapotban.
19071.

2 200 HUF
5,84
6,29
19072.

2 400 HUF
6,37
6,86
19073.

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF