19028.
460. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
A Duna. H.n., é.n., Magyar Királyi Folyam - és Tengerhajózási Részvénytársaság. Kiadói papírkötésben, térképpel, sérült borító, kopottas állapotban.