19000.
460. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
Bátorfi Lajos: Adatok Zalamegye történetéhez I. köt. II-III.,IV (hiányos),V-VI. füzet +II-IV. köt. Szerk. s kiadja - - a "Zalai Közlöny" szerkesztője. Nagy-Kanizsán, 1876-1877., Wajdits József, 2+67-224+231-382+2 p.; 381+3 p.;384+3 p.381+3 p. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomásos egészvászon-kötések, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, az I. kötet hiányos az I. kötet I. füzete hiányzik (1-62 p.), és a IV. füzete hiányos (225-230 p.), a tartalomjegyzékekben és néhány lapon bejelölésekkel, aláhúzásokkal, névbejegyzésekkel.