19001.
460. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
30 000 HUF
13
Ossendowski, [Ferdynand Antoni] (1876-1945): A szahara lelke. (The breath of the desert.) Utazás Algérián és Tuniszon keresztül. Fordította: Dr. Balassa József. Modern Utazók Felfedezők Könyvtára. (Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára.) Bp.,[1929], Franklin-Társulat, 232+8 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, apró kopásnyomokkal.