19002.
460. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
6 000 HUF
Robertson, (William) Vilhelm -- amerikai históriája. Fordíttatott Tanárki János által. Második kötet. Pesten, 1809. Patzko Ferentz Jósef. VI+792 p. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbélyegzéssel és névbejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal, egy lapon szakadással, a 2 térkép hiányzik!