19192.
460. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Tarnów. Kraków, 1975, Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.