Books: Travelling, Local History

Number of items: 191

1961 A Soproni Szemle című folyóirat XV. évfolyamának 1-2-3. száma
19134.

1 200 HUF
3,11
3,43

A soproni líceum. Szerk.: Győrffy Sándor, Hunyadi Zoltán. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
19135.

1 200 HUF
3,11
3,43

Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés,jó állapotban. kiadói nagyon megviselt állapotban lévő papír védőborító. Megjelent 6200 példányban.
19136.

1 600 HUF
4,15
4,57

Dresden und Umgebung. Praktischer Reiseführer. Neu bearbeitet von B. Schlegel. Griebens Reiseführer Band 5. Berlin, 1912-1913, Albert Goldschmidt, 2 sztl. lev.+ 119+(1) p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a címlap előtt egy lap hiányzik.
19137.

1 600 HUF
4,15
4,57

Pálinkás György: Szentendrei séta. Szánthó Imre rajzaival. Szentendre, 1956, Ferenczy Károly Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis sérüléssel, kisebb lapszéli foltokkal. Megjelent 1500 példányban.
19138.

1 000 HUF
2,59
2,86

Tanulmányok Tolna megye történetéből II. (Különnyomat) Szerk.: Puskás Attila. K. Balog János. Szekszárd, 1969, Tolna megyei Tanács Levéltára 166p.
19139.

1 600 HUF
4,15
4,57

5 db Sopronnal kapcsolatos kiadvány: A Zettl-Langer gyűjtemény Sopronban.; Sz. Póczy Klára: Scarbantia. A római kori Sopron.; A szép Sopron. Soproni képeskönyv. Összeáll: Dr. Heimler Károly.; Soproni Szemle 2 db száma (X. évf. 3. sz. és XXI. évf. 3. sz.) Vegyes állapotban.
19140.

1 800 HUF
4,66
5,14

Csatkai Endre: A soproni képzőművészet története 1848-1948. A soproni zenei művelődés története 1848-1948. Sopron, 1962, Soproni Szemle,(Győr-Sopronmegyei-ny.), 72+2 p+14 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírborítóban, kissé foltos borítóval.
19141.

1 800 HUF
4,66
5,14

Épületeskönyv. Edifying Buildings/Gebäudebuch. 19910-2003. Sopron és környéki településekről szóló könyv. Gazdag képanyaggal. hn.,2003, Ouint. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19142.

1 200 HUF
3,11
3,43

19143.

1 800 HUF
4,66
5,14

Az Irgalmas Nővérek vezetése alatt álló Szentendrei Érseki Leányiskolák értesítője az 1936-1937. iskolai évről. A polgári iskola fennállásának 12. évében. Közzéteszi Német László. Szentendre, 1937,Szentendrei Lányiskolák Igazgatósága, 32 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
19144.

1 600 HUF
4,15
4,57

Az Esztergom-Vízivárosi Irgalmas Nővérek Érseki Szent Margit Leánygimnáziumának évkönyve az 1943-44. iskolai évről. Az iskola fennállásának XIV. éve. Szerk.: Blaskovics Placid. Esztergom, 1944, Iskola Igazgatósága, (Laiszky János-ny.), 48 p. Kiadói papírkötés, a borítón az iskola képével, kissé foltos lapokkal.
19145.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF