Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés,jó állapotban. kiadói nagyon megviselt állapotban lévő papír védőborító. Megjelent 6200 példányban.
Dresden und Umgebung. Praktischer Reiseführer. Neu bearbeitet von B. Schlegel. Griebens Reiseführer Band 5. Berlin, 1912-1913, Albert Goldschmidt, 2 sztl. lev.+ 119+(1) p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, a címlap előtt egy lap hiányzik.
Pálinkás György: Szentendrei séta. Szánthó Imre rajzaival. Szentendre, 1956, Ferenczy Károly Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón kis sérüléssel, kisebb lapszéli foltokkal. Megjelent 1500 példányban.
5 db Sopronnal kapcsolatos kiadvány: A Zettl-Langer gyűjtemény Sopronban.; Sz. Póczy Klára: Scarbantia. A római kori Sopron.; A szép Sopron. Soproni képeskönyv. Összeáll: Dr. Heimler Károly.; Soproni Szemle 2 db száma (X. évf. 3. sz. és XXI. évf. 3. sz.) Vegyes állapotban.
Csatkai Endre: A soproni képzőművészet története 1848-1948. A soproni zenei művelődés története 1848-1948. Sopron, 1962, Soproni Szemle,(Győr-Sopronmegyei-ny.), 72+2 p+14 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói papírborítóban, kissé foltos borítóval.
Épületeskönyv. Edifying Buildings/Gebäudebuch. 19910-2003. Sopron és környéki településekről szóló könyv. Gazdag képanyaggal. hn.,2003, Ouint. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Az Irgalmas Nővérek vezetése alatt álló Szentendrei Érseki Leányiskolák értesítője az 1936-1937. iskolai évről. A polgári iskola fennállásának 12. évében. Közzéteszi Német László. Szentendre, 1937,Szentendrei Lányiskolák Igazgatósága, 32 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
Az Esztergom-Vízivárosi Irgalmas Nővérek Érseki Szent Margit Leánygimnáziumának évkönyve az 1943-44. iskolai évről. Az iskola fennállásának XIV. éve. Szerk.: Blaskovics Placid. Esztergom, 1944, Iskola Igazgatósága, (Laiszky János-ny.), 48 p. Kiadói papírkötés, a borítón az iskola képével, kissé foltos lapokkal.