Military Number of items: 133
3086819
32877
460
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalagon. Szign.: Berán T:AU kis oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal with ribbon. Sign.: Berán C:AU small oxidation NMK 428.
3 000 HUF
3089098
32878
460
Military
Numismatics
3 000 HUF
2986789
32879
460
Military
Numismatics
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem fül nélkül. Szign.:BERÁN L. T:XF,VF Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ear Sign.:BERÁN L. C:XF,VF NMK 428.
1 600 HUF
2988029
32880
460
Military
Numismatics
10 000 HUF
3079828
32881
460
Military
Numismatics
~1940. II világháborús katonai azonossági jegy (dögcédula) papírral (60x34mm) T:AU
10 000 HUF
3087576
32882
460
Military
Numismatics
1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés mellszalaggal T:XF,VF patina Hungary 1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration on ribbon C:XF,VF patina NMK 444.
4 000 HUF
2926286
32883
460
40000
Military
Numismatics
~1949-1956. "Kiváló Lövészetért (Tüzérség)" részben zománcozott fém kitüntetés (41mm) T:XF
40 000 HUF
2969987
32884
460
Military
Numismatics
1949. "MHK (Munkára Harcra Kész)" aranyozott bronz kitűző (~32x29mm) T:AU kissé kopott aranyozás, a tűt biztosító kapocs hiányzik
1 000 HUF
3081015
32885
460
Military
Numismatics
~1950. Részben zománcozott, vörös csillag és nemzetiszín szalag között keresztezett puskát és kalapácsot ábrázoló bronz kitűző (~21x19mm) T:XF patina
2 600 HUF
2913269
32886
460
Military
Numismatics
~1950. "Honvéd Sportversenyek" ezüstözött bronz emlékérem, hátoldalán Rákosi-címerrel. Szign.: Jákfalvy (50mm) T:XF az ezüstözés lekopott
2827907
32887
460
500
Military
Numismatics
1953. "Néphadsereg Bajnokság" bronzozott fém plakett, hátoldalon "KÉZILABDA 1953 III." gravírozással, márvány posztamensen. Szign.: Jákfalvy (60,5x50mm) T:2
2807013
32888
460
Military
Numismatics
1957. "Szolgálati Érdemérem" rátétes zománcozott, ezüstözött kitüntetés mellszalagon, mellette Honvédelmi Érdemérem szalagsáv tokban T:1- NMK 618.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035