Military

Number of items: 133

~1970. KISZ - Szocialista Hazánkért 1 - 2 - 3 3xklf aranyozott Al osztályos jelvény (~41x33mm) T:XF kopott aranyozás
32901.

~1970. "KISZ - Szocialista Hazánkért 1 - 2 - 3" 3xklf aranyozott Al osztályos jelvény (~41x33mm) T:XF kopott aranyozás

1 600 HUF
4,24
4,57
~1970-1980. Élenjáró katona műgyantás bronz jelvény (8x) T:XF
32902.

~1970-1980. "Élenjáró katona" műgyantás bronz jelvény (8x) T:XF

2 000 HUF
5,31
5,71
~1970-1980. Munkásőr zománcozott bronz jelvény (2xklf)(36x36mm, 21x17mm) T:AU,XF
32903.

~1970-1980. "Munkásőr" zománcozott bronz jelvény (2xklf)(36x36mm, 21x17mm) T:AU,XF

1 200 HUF
3,18
3,43
~1980. MHSZ Honvédelemért tombak jelvény munkadarabja T:1 patina
32904.

2 000 HUF
5,31
5,71
1980. 35. Díszszemle - 1945-1980 a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32) T:AU
32905.

1980. "35. Díszszemle - 1945-1980" a Magyar Néphadsereg aranyozott, részben zománcozott fém részvételi jelvénye (36x32) T:AU

1 600 HUF
4,24
4,57
1985. Dicsőség a hősöknek 1945-1985 aranyozott, műgyantás bronz jelvény (38x40mm) T:AU
32906.

1985. "Dicsőség a hősöknek 1945-1985" aranyozott, műgyantás bronz jelvény (38x40mm) T:AU

2 600 HUF
6,90
7,43
1987. 40 éves a Haditechnikai Intézet kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU,XF
32907.

1987. "40 éves a Haditechnikai Intézet" kétoldalas, öntött bronz plakett (80mm) T:AU,XF

2 000 HUF
5,31
5,71
1992. Szolgálati Jel 20 év után karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül T:AU NMK.: 760
32908.

8 000 HUF
21,22
22,86
1995. (NATO) Partnership for Peace - Cooperative Light (Partnerség a békéért - közös fény) Újdörögd egyoldalas fém emlékérem tokban (42,5mm) T:UNC
32909.

2 000 HUF
5,31
5,71
1996. A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata zománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:UNC Hungary 1996. Officer Service Sign II. degree enamelled, gilt, silvered medal on ribbon, in case C:UNC NMK 795.
32910.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel II. fokozata" zománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon, dísztokban T:UNC Hungary 1996. "Officer Service Sign II. degree" enamelled, gilt, silvered medal on ribbon, in case C:UNC NMK 795.

5 000 HUF
13,26
14,29
1997. Újszentiván Al plakett, füllel, hátoldalán Az újszentiváni rádiótechnikai század megalakulásának 45. évfordulója alkalmából matricával a hátlapon (122mm) T:AU
32911.

4 000 HUF
10,61
11,43
2010. 60 éves a Magyar Honvédség Vegyvédelmi Szolgálata kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC
32912.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF