Salomonem Kleiner (1700-1761) rajza után, Johann-August Corvinus (1683-1738) metszése: Templum S. Iosephi et Monasterium Carmelitarum calceatorum in fossa argill. ... "WIEN VI, Laimgrubenkirche, Kirche St. Josef auf der Leim Gruben, Mariahilfer Straße 27". Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 23,5x35,5 cm
1862 Sopron, össz. 6 db színezett rotációs fametszet (bencés és domonkos templom, megyeház, színház, stb.) a Vasárnapi Újság töredékszámából (két lapon), lapméret: 34,5x25,5 cm
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Gyulafejérvár (Gyulafehérvár) / Festung Karlsburg (Alba Iulia) erdélyi város látképe. Acélmetszet, papír, hátoldalán tulajdonosi bélyegzővel, a lap szélén szárazbélyegzővel, 12x17 cm, lapméret: 22x31 cm
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Brassó a délnyugati oldalról / Kronstadt von der südwestlichen Seite. Acélmetszet, papír, paszpartuban, hátoldalán tulajdonosi bélyegzővel, szárazbélyegzővel, 12x16 cm, teljes méret: 21,5x30,5 cm
Matthias Van Sommer: XVII. századi magyar és külföldi főurak portréi. (26 db). Nürnberg. 1663. 26 db rézmetszetű porté: Rákóczi László, Vadasi Pál, Draskovich János, Esterházy Miklós, stb. ismertető feliratokkal Egyenként kivágva, kivéve egy nagyobb összefüggést. Egyenként kb 5,5x9 cm
Jeremias Gottlob Rugendas (1710-1772): Szelepcsényi György (1595-1685) esztergomi érsek és grafikus portréja. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten (I G Rugendas, sc. Poson), üvegezett fakeretben, 20×16 cm
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): Nagyvárad / Grosswardein (Oradea) erdélyi város látképe. Acélmetszet, papír, paszpartuban, hátoldalán tulajdonosi bélyegzővel, szárazbélyegzővel, 11,5x16,5 cm, teljes méret: 21,5x30,5 cm