4 400 HUF
11,40 EUR, 12,57 USD
Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Széna gyűjtés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Széle kissé foltos, 32x44 cm Félbe hajtva