Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Number of items: 205
3084555
10736
460
4600
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, kartonon. Szélein kissé kopott. Dekoratív fakeretben. 23x31,5 cm
4 600 HUF
3080191
10737
460
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Szekér. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 29x38 cm
6 000 HUF
3080984
10738
460
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Prágai részlet. Akvarell, tus papír, jelzett. Kissé foltos paszpartuban. 22×33 cm
3 000 HUF
3080941
10739
460
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Prágai részlet a Löportoronnyal. Akvarell, tus papír, jelzett. Kissé foltos. Kissé sérült paszpartuban. 22×33 cm
3 000 HUF
3080358
10740
460
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakázók. Akvarell, papír. Dekoratív fakeretben. 18x26,5 cm
5 000 HUF
3081231
10741
460
Other collectibles
Olvashatatlan (Homoródi?) jelzéssel: Két cica. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x60 cm
5 000 HUF
2779543
10742
460
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Tabáni részlet, 1933. Rézkarc, papír, foltos. 12x18 cm
1 600 HUF
2779540
10743
460
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Tabáni utca, 1930-as évek. Rézkarc, papír, foltos. 17x12 cm
1 600 HUF
3082615
10744
460
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Vajdahunyad vára. Színezett rézkarc, papír, foltos, 19,5×13,5 cm
2 400 HUF
3083375
10745
460
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Piac. Olaj, vászon. Fakeretben. 24x44,5 cm
6 000 HUF
3084302
10746
460
Other collectibles
Olvashatatlan (Be...?) jelzéssel: Portré. Ceruza, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 23x17 cm
5 000 HUF
3084342
10747
460
Other collectibles
Olvashatatlan jelzéssel: Iglói géppuskás (I. világháborús magyar katona kitüntetésekkel). Akvarell, ceruza, papír, sérült. Üvegezett fakeretben. 24×18 cm
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m