Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
10612.
Jelzés nélkül, XIX. sz. festő: Szent (Nepomuki Szent János?). Olaj, vászon. Hátoldalán régi gyűjtemányi viaszpecséttel. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 68,5x55 cm.
Other collectibles
10614.
Barabás jelzéssel (Barabás Etelka?), 1910-30 körül: Velencei részlet gondolával. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 100x69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Other collectibles
10615.
Jelzés nélkül, feltehetően Réth Alfréd (1884-1966) műve: Idős hölgy képmása. Olaj, karton. Mellékelve Széchenyi Művészeti Központ, a Magyar Nemzeti Galéria Leányvállalata számlájának másolata 1986-ból, Pető Lilla igazságügyi szakértő igazolásával. Hátoldalán Széchenyi Művészeti Központ címkéjével és MNG bélyegzővel. Fakeretben, 42×34,5 cm
Other collectibles
10617.
Jelzés nélkül. magyar festő, XX. sz. első fele: Önarckép tükörben. Olaj, vászon, javított. Proveniencia: Saphier-gyűjtemény. Dekoratív fakeretben. 60,5×50,5 cm
Other collectibles
10618.
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő: Istenes Szent János. Olaj, vászon. Restaurált. Hátoldalán "Fr. Isaios Pokorny Pourmhrzigen" felirattal. Fakeretben. 53x38 cm