10679.
460. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
6 500 HUF
Szendef v. Szendeff jelzéssel (Gyula?): Vörös hajú fiú portréja. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 33,5×22,5 cm