Number of items: 600

Szurcsik József (1959-): Gondolatelszívó, 1991. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány EA VII/XV számozással. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 60,5x81 cm./ Litograph on paper, signed, artists proof EA VII/XV.
10025.

Szurcsik József (1959-): "Gondolatelszívó", 1991. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány EA VII/XV számozással. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 60,5x81 cm./ Litograph on paper, signed, artist's proof EA VII/XV.

38 000 HUF
100,00
108,57
10026.

70 000 HUF
184,21
200,00
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45x34 cm / screenprint on paper, artists proof, signed
10027.

44 000 HUF
115,79
125,71
Emanuel Béla (1879-1976): Bibliai jelenet, 1970. Olaj, farost, jelezve jobbra fent. Proveniencia: a művész hagyatéka. 54×65 cm.
10028.

90 000 HUF
236,84
257,14
Szopos Sándor (1881-1954): Erdélyi udvar (1925?), olaj, vászon, jelezve balra fent, kissé sérült, 58×72 cm / oil on canvas, signed, slightly damaged
10029.

80 000 HUF
210,53
228,57
10030.

90 000 HUF
236,84
257,14
10031.

90 000 HUF
236,84
257,14
Barcsay Jenő (1900-1988): Dombos táj. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 3/100. 15,5×27 cm. Üvegezett fakeretben
10032.

46 000 HUF
121,05
131,43
Misch Ádám (1935-1995: Sötét forma és virágok (Dunkle Form u. Blumen), 1973 körül. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/10), 32x45 cm. Mindössze 10 példányban készült gyűjtői ritkaság!
10033.

32 000 HUF
84,21
91,43
10034.

48 000 HUF
126,32
137,14
10035.

160 000 HUF
421,05
457,14
10036.

70 000 HUF
184,21
200,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF