Number of items: 600

Ócsvár Rezső (1877-1968): Születésnapi és névnapi illusztráció. Vegyestechnika, papír, jelezve középen lent, kartonra kasírozva, 27,5×18 cm
10416.

1 000 HUF
2,63
2,86
10417.

36 000 HUF
94,74
102,86
10418.

55 000 HUF
144,74
157,14
Oláh Zoltán (1974-): Szürrealista kép, 1995. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel. 80x61 cm. Fakeretben.
10419.

26 000 HUF
68,42
74,29
Orosz László (1928-2000): Téli részlet (Késmárk. Linómetszet, papír, jelzett, paszpartuban, 25x34 cm
10420.

3 600 HUF
9,47
10,29
Ősz Dénes (1915-1980): Budapesti látkép. Színes rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 28×38,5 cm
10421.

3 800 HUF
10,00
10,86
Orosz Gellért (1919-2002): Gellérthegyi részlet, 1983. Tus, papír, jelzés nélkül, orosz Gekllért autográf datálásával, hátán a művész fia, orosz Balázs eredetiség igazolásával, 21×29,5 cm
10422.

3 000 HUF
7,89
8,57
10423.

50 000 HUF
131,58
142,86
10424.

15 000 HUF
39,47
42,86
10425.

18 000 HUF
47,37
51,43
Paulovits Pál (1892-1975): Nürnberg, 1927. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×18,5 cm.
10426.

4 200 HUF
11,05
12,00
10427.

15 000 HUF
39,47
42,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF