10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Feszt László, ifj. (1957-): "Meditációs kép". Giclée nyomat, papír, jelzett és számozott (20/1) a hátoldalán. 20×15 cm. Üvegezett fakeretben.