10194. 460. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Fried Pál (1893-1976): Lovaskocsi. Rézkarc, papír, jelezve jobbra lent, 24,5×32,5 cm. Üvegezett, sérült fakeretben. Lap széle foltos. 24,5x32,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras