120 000 HUF
310,88 EUR, 342,86 USD
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Reveláció, 1987. Tus, nyomat, kollázs, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett keretben, üveg bal alsó sarokban repedt. 20x29 cm