10042. 460. Closed Online auction Paintings and graphics
26 000 HUF
0 HUF
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "December" (Balatoni nádas). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 20×40 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert