90 000 HUF
233,16 EUR, 257,14 USD
Vesztróczy Manó (1875-1955): Táj szekérrel. Olaj, vászon. Jelzett (halványan). Hátoldalán régi MNG kiviteli bélyegzővel és 1980 körüli, hiányos BÁV címkével. Dekoratív fakeretben. 22x34 cm