10593. 460. Closed Online auction Paintings and graphics
3 000 HUF
0 HUF
Wieszt József (1951-2007): Mártélyi Tisza-part. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/100), üvegezett fakeretben, lap széle kissé foltos, 20,5×29,5 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras