Number of items: 342
3080299
11429
460
4200
Other collectibles
Retro német fehér biszkvit és mázas porcelán váza. Jelzett, kis kopással, m: 22 cm
4 200 HUF
3086113
11430
460
Other collectibles
Royal Tettau space age stílusú 4 részes gyümölcsleves szervírozó szett. Jelzett, hibátlan, m: 18 cm alatt
5 000 HUF
3084440
11431
460
Other collectibles
19. sz., nő kosárral kínáló, jelzett, sérült, 25x18 cm
5 000 HUF
3084414
11432
460
Other collectibles
cca 1900, német, lány a kútnál és fiú a kútnál, 2 db figurális váza, kis kopással, jelzés nélkül, m: 13 cm
5 000 HUF
3087713
11433
460
Other collectibles
cca 1890/1900, Wedgwood Etruria virágos ágon pihenő madár mintával díszített pecsenyés tál. Jelzett, kis kopással, 32x25,5 cm
7 000 HUF
3087379
11434
460
Other collectibles
Kalocsai gazdagon díszített pálinkás készlet. Butella és 6 darab pohár. Jelzett, hibátlan, m: 4 cm, 20 cm
6 000 HUF
3087708
11435
460
Other collectibles
cca 1890/1900, Wedgwood Etruria virágos ágon pihenő madár mintával díszített tál. Jelzett, minimális kopással, d: 23,5 cm
5 000 HUF
3086566
11436
460
Other collectibles
Antik Sévres fogkefe tartó porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 23x7,5 cm
5 000 HUF
3081525
11437
460
Other collectibles
Art deco stílusú női fej falidísz. Mázas és festett fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, kis kopással, 20x13,5 cm
5 000 HUF
3081520
11438
460
Other collectibles
1850, Alt Wien kanna. Jelzett, sérülésekkel, m: 18,5 cm
6 000 HUF
3081509
11439
460
Other collectibles
3 darab spanyol porcelán lány figura. Sérüléssel, hiánnyal, jelzett, m: 21-22 cm
4 000 HUF
3081800
11440
460
Other collectibles
Hertwig - Katzhutte sólyom. Jelzett, talpán pattogzással, m: 18,5 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m