Number of items: 342
3043864
11465
460
3800
Other collectibles
cca 1880 Porcelán leveskínáló, fedelén belül masszába nyomott jelzéssel, minimális kopással, 24x19 cm
3 800 HUF
3043871
11466
460
Other collectibles
5 000 HUF
3048469
11467
460
Other collectibles
Stilizált őzek. cca 1960, iparművész falidísz, jelzés nélkül, hibátlan, 26x20 cm
5 000 HUF
2528925
11468
460
Other collectibles
Bárói monogram fajansz csempére, táblára festve. XIX. sz. 18x23 cm Kopott.
5 000 HUF
2609597
11469
460
100
Other collectibles
2995014
11470
460
Other collectibles
Japán szakés készlet. Matricás, jelzett, mázrepedésekkel
3 000 HUF
2995032
11471
460
Other collectibles
Schlagenwald szecessziós porcelán kínáló Matricás, jelzett, minimális kopással d: 24 cm
3 600 HUF
2938976
11472
460
4400
Other collectibles
Modern design porcelán váza. Üveg díszítéssel. Jelzés nélkül 26 cm
4 400 HUF
2914673
11473
460
Other collectibles
2 000 HUF
3063646
11474
460
Other collectibles
3 darab angol dísztányér, kanadai, holland és japán mintákkal, Staffordshire, Churchill. Egyik tálon sérüléssel, d: cca 25 cm
3 600 HUF
3003565
11475
460
3800
Other collectibles
Gerzit original vadászkorsó, körben matt mázzal bevont vadászjelenetek, ornamentikus díszítéssel kialakított füllel, jelzéssel, hibátlan, m: 16,5 cm
3 800 HUF
3079514
11476
460
Other collectibles
Limoges porcelán tojás formájú, historizáló jelenettel díszített, három lábon álló ékszertartó dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 12 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m