Number of items: 342
2925377
11477
460
Other collectibles
5 000 HUF
2978397
11478
460
Other collectibles
8 darabos porcelán tétel, ritkább darabokkal, közte szappantartó, mozsár, betegitató pohár, gyufagyújtó, egyik darab tejüveg. Jó állapotban, kopással, közte jelzettek.
1 800 HUF
3079067
11479
460
Other collectibles
Cero kacsapár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 14x9x11 cm
3 000 HUF
3079075
11480
460
Other collectibles
Aquincum támaszkodó akt. Jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm
3 000 HUF
3081473
11481
460
Other collectibles
Ilmenau kobaltkék váza. Jelzett, kopással, m: 16 cm
2 000 HUF
3083587
11482
460
Other collectibles
12 darabos antik japán porcelán tétel: teakiöntő, tányér, csészealjak, csészék. Klf jelzéssel, kis kopással, közte ritkább jelzésű darabok.
1 000 HUF
3080425
11483
460
Other collectibles
Unterweissbach fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
3 000 HUF
3083635
11484
460
Other collectibles
Pocelaine Fine de Bohéme csehszlovák historizáló dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 25 cm
2 400 HUF
3083630
11485
460
Other collectibles
Bretagne francia kézzel festett csésze. Jelzett, kis kopással, m: 7 cm
3 000 HUF
3083602
11486
460
Other collectibles
Disney "Florida" bögre, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
1 600 HUF
3083600
11487
460
Other collectibles
1981, Diana Spencer és Károly herceg esküvője emlékbögre. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
1 600 HUF
3083537
11488
460
Other collectibles
Antik német porcelán vándorfiú. Jelzés nélkül, kis kopással, kézzel festett, m: 12,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m