Number of items: 342

11477.

5 000 HUF
12,95
14,29
8 darabos porcelán tétel, ritkább darabokkal, közte szappantartó, mozsár, betegitató pohár, gyufagyújtó, egyik darab tejüveg. Jó állapotban, kopással, közte jelzettek.
11478.

1 800 HUF
4,66
5,14
Cero kacsapár. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 14x9x11 cm
11479.

3 000 HUF
7,77
8,57
Aquincum támaszkodó akt. Jelzett, kis kopással, m: 22,5 cm
11480.

3 000 HUF
7,77
8,57
Ilmenau kobaltkék váza. Jelzett, kopással, m: 16 cm
11481.

2 000 HUF
5,18
5,71
12 darabos antik japán porcelán tétel: teakiöntő, tányér, csészealjak, csészék. Klf jelzéssel, kis kopással, közte ritkább jelzésű darabok.
11482.

1 000 HUF
2,59
2,86
29
Unterweissbach fedeles váza. Jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11483.

3 000 HUF
7,77
8,57
Pocelaine Fine de Bohéme csehszlovák historizáló dísztál. Jelzett, kis kopással, d: 25 cm
11484.

2 400 HUF
6,22
6,86
Bretagne francia kézzel festett csésze. Jelzett, kis kopással, m: 7 cm
11485.

3 000 HUF
7,77
8,57
Disney "Florida" bögre, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11486.

1 600 HUF
4,15
4,57
1981, Diana Spencer és Károly herceg esküvője emlékbögre. Jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm
11487.

1 600 HUF
4,15
4,57
Antik német porcelán vándorfiú. Jelzés nélkül, kis kopással, kézzel festett, m: 12,5 cm
11488.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF