Number of items: 342

cca 1900, német, figurális ibolyaváza, sérült, m: 11,5 cm
11501.

2 600 HUF
6,74
7,43
Kislány báránnyal. Német, cca 1925, ragasztott, m: 13 cm
11502.

2 000 HUF
5,18
5,71
Kegytárgy váza. Osztrák, cca 1900, kopással, m: 14,5 cm
11503.

2 400 HUF
6,22
6,86
Delft korsó. Jelzett, kis kopással, m: 12,5 cm
11504.

2 400 HUF
6,22
6,86
Portugál pitesütő edény, mázas porcelán, jelzéssel, kis kopottsággal, d: 26,5 cm
11505.

2 600 HUF
6,74
7,43
Satsuma bonbonier. Jelzett, kis kopással, d: 13,5 cm
11506.

3 000 HUF
7,77
8,57
Kőműves férfi. Szocreál kerámia figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14,5 m
11507.

2 800 HUF
7,25
8,00
9
3 db Rosenthal porcelán süteményes tányér. Matricás, jelzett, kis kopással d: 17 cm
11508.

3 000 HUF
7,77
8,57
Porcelán agár. Jelzett, hibátlan (tűzhibával), m: 16 cm
11509.

2 400 HUF
6,22
6,86
Ens pingvin. Jelzett, kis kopással, m: 11 cm
11510.

2 400 HUF
6,22
6,86
14
Antik német betegitató pohár. Jelzéssel (sorszám), alján kis kopással, h: 14 cm, m: 7 cm
11511.

1 800 HUF
4,66
5,14
Porcelán butykos, fácán mintával díszítve. Jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11512.

2 200 HUF
5,70
6,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF