Glass-objects
Number of items: 245
3040963
11689
460
Glass-objects
Other collectibles
Kristály dobozka, cigarettának, hamutálnak használható tetővel 10x12 cm
3 600 HUF
2975897
11690
460
Glass-objects
Other collectibles
Kék teknőc mintás üveg váza. Hibátlan 12 cm
4 000 HUF
2998760
11691
460
Glass-objects
Other collectibles
Skandináv iparművész üveg asztaldísz, fátyolosan színezett, jelzés nélkül, hibátlan, 12x12x9 cm
1 000 HUF
3081792
11692
460
Glass-objects
Other collectibles
1931, Chateauroux, Francia kékszínű csavartbordás szódásüveg. "Eaux gazeuses L. Vacher Chateauroux" felirattal. Kopással, jelzett, benne törött szívószál, fej hiányos, m: 30 cm
6 000 HUF
3081771
11693
460
Glass-objects
Other collectibles
Josef Hospodka Sommerso váza. Anyagában színátmenetesen színezett vastag üveg, jelzés nélkül, kopással, m: 22 cm
4 000 HUF
3081775
11694
460
Glass-objects
Other collectibles
Hacker antik ezüstözött olajecettartó, két üveggel, kopással, m: 21,5 cm
6 000 HUF
3081780
11695
460
Glass-objects
Other collectibles
Karel Palda italos üveg. Lapokra fazettált, bíborpácolt üveg dugóval, jelzés nélkül, kopással, kis pattogzással, m: 18 cm
6 000 HUF
3081784
11696
460
Glass-objects
Other collectibles
cca 1970, német, Csiszolt ólomkristály váza, pikkelyes csiszolással, címkével jelzett, kis kopással, m: 13,5 cm
4 000 HUF
3081690
11697
460
Glass-objects
Other collectibles
Murano anyagában színezett váza, melegen rátekert és megformázott száldíszítéssel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 32,5 cm
6 000 HUF
3081694
11698
460
Glass-objects
Other collectibles
Villeroy & Boch jádeszínű váza. Savmaratott mintás hutaüveg, címkével jelzett, kis kopással, d: 17 cm, m: 24,5 cm
6 000 HUF
3081550
11699
460
Glass-objects
Other collectibles
Antik ólomkristály csehszlovák italos palack. Dugóval, hámozott díszítéssel, jelzett, hibátlan, m: 33,5 cm
4 000 HUF
3081530
11700
460
Glass-objects
Other collectibles
Antik cseh üveg levélnehezék. Lapokra fazettált, jelzés nélkül, kopottsággal, m: 9,5 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m