11630. 460. Closed Online auction Glass-objects
7 500 HUF
0 HUF
Silberman József, Gyöngyös feliratos sörös üveg, 0.55l, kopással, alján sérüléssel,m: 30 cm / vintage beer bottle 30 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras