11713. 460. Closed Online auction Glass-objects
4 200 HUF
0 HUF
cca 1930 Győr, Koestlin feliratos, jelzett üveg cukorkatartó, egyik sarka törött, alján repedés, üvegdugó nélkül, sérült, 25x12x12 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras