Budapest 150

Number of items: 87

17805.

1 200 HUF
3,18
3,43
Liber Endre: Budapest szobrai és emléktáblái. Az adatok összegyűjtésében segédkezett Cserhalmi Jenő és Pacher Béla. Statisztikai Közlemények 69. köt. 1 sz. Bp.,(1934), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, (Budapest Székesfőváros Házinyomdája), 494+1 p. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán szamárfüllel, deformált gerinccel, néhány lapon sérülésnyommal.
17806.

1 800 HUF
4,77
5,14
17807.

1 000 HUF
2,65
2,86
17808.

110 000 HUF
291,78
314,29
17809.

42 000 HUF
111,41
120,00
1956 21 db fotó a forradalom napjairól, forradalmi eseményekkel Budapesten 6x9 cm
17810.

20 000 HUF
53,05
57,14
cca 1860 Budapest látképe, fametszet, 10,5-17,5 cm
17811.

3 600 HUF
9,55
10,29
17812.

800 HUF
2,12
2,29
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. első fele: Budapest, tabáni részlet. Olaj, vászon. Apró felületi sérüléssel. Dekoratív fakeretben. 55×69 cm.
17813.

16 000 HUF
42,44
45,71
17814.

7 000 HUF
18,57
20,00
Olvashatatlan jelzéssel: Új ház a Nagy Lajos király úton. Ceruza, papír, paszpartuban, 20×29,5 cm
17815.

2 400 HUF
6,37
6,86
Jelzés nélkül: Mátyás-templom és a Halászbástya, Budapest. Ceruza, papír, jobb alsó sarkában foltos, 30x43 cm
17816.

2 400 HUF
6,37
6,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF