Budapest 150

Number of items: 87

Vertel József (1922-1993): Budapest látképe a Parlamenttel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Képcsarnok Vállalatos üdvözlőlapról. 7x15 cm
17781.

1 000 HUF
2,65
2,86
Persely, homokóra formájú, 2 db réz Budapest címerrel. Fa, réz, műanyag búra. m: 31 cm
17782.

6 000 HUF
15,92
17,14
Remete László: A Wenckheim palota megszerzése. A szerző, Remete László (1919-2016) könyvtáros, történész által DEDIKÁLT! A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár történetéből. Különlenyomat a Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár Évkönyvéből X. kötet. 1962. Bp, 1963, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. 29 p. Kiadói papírkötés.
17783.

1 800 HUF
4,77
5,14
Horváth Henrik: Középkori budai fejek. Bp.,1941, Budapest Székesfőváros, 46+2 p.+57 t. ((I-L. számozva, a IV, XIII, XXVI, XLIIIXLVIII. lapnál melléklapok)+13 p. Kiadói papírkötls, gerincen apró sérülésekkel, borítón apró szakadással.
17784.

1 200 HUF
3,18
3,43
17785.

3 200 HUF
8,49
9,14
17786.

5 000 HUF
13,26
14,29
17787.

1 800 HUF
4,77
5,14
Dr. Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp., 1944, Palladis. Kiadói papírkötés. szélén kisebb sérülések, első két lap kissé foltos.
17788.

1 800 HUF
4,77
5,14
17789.

5 000 HUF
13,26
14,29
17790.

2 800 HUF
7,43
8,00
cca 1910 Budapesti városképek 6 db sztereo üveg pozitív, vásár, Vár, Margit híd 4,5x10,5 cm Schmidt Márton (1865-1928) filozófiai, oklevéltani, történettudományi és nyelvészeti doktor hagyatékából
17791.

6 000 HUF
15,92
17,14
17792.

6 000 HUF
15,92
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF