https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Documents

Number of items: 194

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1864 Zombor, latin nyelvű keresztlevél/születési anyakönyvi kivonat pecséttel és okmánybélyeggel
1
13960.

1864 Zombor, latin nyelvű keresztlevél/születési anyakönyvi kivonat pecséttel és okmánybélyeggel

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
1866 Graz, Factura von Usziák & Körösi dekoratív fejléces számla, 5kr okmánybélyeggel
1
13961.

1866 Graz, Factura von Usziák & Körösi dekoratív fejléces számla, 5kr okmánybélyeggel

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
1
 
1866 Graz, Factura der k. k. priv. Caffee-Surrogat-, Chocoladen- & Canditen-Fabriken von Johann Leitner (kávépótlék, csokoládé- és édességgyár) dekoratív fejléces számla, 1kr okmánybélyeggel
1
13962.

1866 Graz, Factura der k. k. priv. Caffee-Surrogat-, Chocoladen- & Canditen-Fabriken von Johann Leitner (kávépótlék, csokoládé- és édességgyár) dekoratív fejléces számla, 1kr okmánybélyeggel

 
Sold
Starting price:
4 600 HUF
11,92
EUR
,
13,14
USD
Number of bids:
1
 
1868 Tokaj környéki községi ingatlan adókönyvecskéje.
1
13963.

1868 Tokaj környéki községi ingatlan adókönyvecskéje.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,18
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
 
1870 "Új évi üdvözlet tekintetes Berger Kristof ellenőr urnak tisztelet jeléül A pesti kir. zálogházi személyzettől 1870", a címlap felső része díszesen litografált, az alsó része kézzel festett, papír, 2. lapon aláírásokkal, közte Kaunitz Tivadar zálogházi igazgató aláírásával is Berger Kristóf zálogházi ellenőr részére, lapszéli szakadásokkal, 2 sztl. lev., 46x30 cm
1
13964.

1870 "Új évi üdvözlet tekintetes Berger Kristof ellenőr urnak tisztelet jeléül A pesti kir. zálogházi személyzettől 1870", a címlap felső része díszesen litografált, az alsó része kézzel festett, papír, 2. lapon aláírásokkal, közte Kaunitz Tivadar zálogházi igazgató aláírásával is Berger Kristóf zálogházi ellenőr részére, lapszéli szakadásokkal, 2 sztl. lev., 46x30 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
25,91
EUR
,
28,57
USD
Number of bids:
0
 
1870 Pest Keresztlevél plébániai pecséttel és okmánybélyeggel
1
13965.

1870 Pest Keresztlevél plébániai pecséttel és okmánybélyeggel

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
cca 1870-1900 12 db régi okmánybélyeges számla, fejléces okmány
1
13966.

cca 1870-1900 12 db régi okmánybélyeges számla, fejléces okmány

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
3
 
cca 1870-1920 11 db okmánybélyeges okmány
1
13967.

cca 1870-1920 11 db okmánybélyeges okmány

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,22
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
3
 
cca 1870-1940 vegyes okmány és papírrégiség tétel, össz. kb. 16 db, közte 1930-40 k. Vasvári Pál nyomat, 1900 k. műsor szórólap, XIX. sz. német nyelvű anyakönyvi kivonatok, fejléces céges borítékok, néhány nagyobb méretű fotó, 1 db térkép a Balkánról, részben sérült és foltos
1
13968.

cca 1870-1940 vegyes okmány és papírrégiség tétel, össz. kb. 16 db, közte 1930-40 k. Vasvári Pál nyomat, 1900 k. műsor szórólap, XIX. sz. német nyelvű anyakönyvi kivonatok, fejléces céges borítékok, néhány nagyobb méretű fotó, 1 db térkép a Balkánról, részben sérült és foltos

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
 
1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. /   1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.
1
13969.

1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.

 
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
129,53
EUR
,
142,86
USD
Number of bids:
0
 
1878 Útlevél külföldre kereskedő részére
1
13970.

1878 Útlevél külföldre kereskedő részére

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
15,54
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
12
 
1878 Kecskemét, Lólevél díjjegyes
1
13971.

1878 Kecskemét, Lólevél díjjegyes

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,77
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment