1866 Graz, Factura der k. k. priv. Caffee-Surrogat-, Chocoladen- & Canditen-Fabriken von Johann Leitner (kávépótlék, csokoládé- és édességgyár) dekoratív fejléces számla, 1kr okmánybélyeggel
1870 "Új évi üdvözlet tekintetes Berger Kristof ellenőr urnak tisztelet jeléül A pesti kir. zálogházi személyzettől 1870", a címlap felső része díszesen litografált, az alsó része kézzel festett, papír, 2. lapon aláírásokkal, közte Kaunitz Tivadar zálogházi igazgató aláírásával is Berger Kristóf zálogházi ellenőr részére, lapszéli szakadásokkal, 2 sztl. lev., 46x30 cm
cca 1870-1940 vegyes okmány és papírrégiség tétel, össz. kb. 16 db, közte 1930-40 k. Vasvári Pál nyomat, 1900 k. műsor szórólap, XIX. sz. német nyelvű anyakönyvi kivonatok, fejléces céges borítékok, néhány nagyobb méretű fotó, 1 db térkép a Balkánról, részben sérült és foltos
1878 Worms a. Rhein, sörfőző diploma, Wormser Brauer-Academie díszes, litografált oklevele, Gustav Stengelin, tuttlingeni (Württemberg) serfőző részére. Üvegezett keretben, szélei sérültek, 44x36 cm. / 1878 Worms a. Rhein, brewer certificate for Gustav Stengelin of Tuttlingen (Württemberg), litography of the Wormser Brauer-Academie, with damaged edges, in frames, 44x36 cm.