1 600 HUF
1938 A Szent István társulat Élet c. lapjának XXIX. 1938. évf. első félévi lapszámai, 1.- 26. sz. egybekötve. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel, gerinc részben elvált a könyvtesttől, körbevágva, néhány kevés lap széle kissé sérült.