1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
1939-1943 Kalocsai Kollégium. A Kalocsai Jézustársasági Szt. István Gimnázium lapja, 2 db szórványszám: 1939 március, 55. sz. és. 1943. április, 58. sz. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kissé foltos borítókkal.