Printed Materials

Number of items: 476

1933 A Pesti Hírlap nyelvőre. Szerk.: Kosztolányi Dezső. A Pesti Hírlap ajándéka. Bp., Légrády, 224 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
18041.

1 000 HUF
2,65
2,86
1934 Ausztria, a turisták országa. Magyar nyelvű, gazdag képanyaggal illusztrált idegenforgalmi ismertető. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, sérült térképmelléklettel.
18042.

1 000 HUF
2,65
2,86
1934-37 Angolkisasszonyok budapesti katholikus Sancta Maria Leánygimnáziumának 2 db értesítője: 1934-35 és 1936-37. Kiadói papírkötés, néhány fekete-fehér képpel illusztrált.
18043.

1 200 HUF
3,18
3,43
1934 A Magyar Királyi Operaház 50 éve, 1884-1934, képekkel illusztrált, sérült gerinc, 147p
18044.

12 000 HUF
31,83
34,29
cca 1935 Meghívó a X. ker. m. kir. állami gróf Széchenyi István reálgimnázium Gaudeamus-estjére
18045.

1 600 HUF
4,24
4,57
1935 Kiskunfélegyházi városi katholikus Szent László Gimnáziumban végzett vén diákok értesítője
18046.

4 000 HUF
10,61
11,43
1935 Ahol Jézus járt. Kiadja Szentföld Magyarországi Biztosi Hivatala. (Vác, Kapisztrán-ny.), 21 sztl. lev. Benne 20 db Hollós Endre grafikáival illusztrált, színes képeslappal. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
18047.

1 800 HUF
4,77
5,14
ca 1935-1941 A Századok. A Magyar Történelmi Társulat közlönye . 3 db szórványszáma, plusz egy propagandafüzet. Királyi Magyar Egyetemi nyomda. Kiadói papírkötésekben
18048.

2 400 HUF
6,37
6,86
A Magyar Társaság és Falukutató Intézet évkönyve az 1935. évre.    Szerk. Bodor Antal dr. Bp. 1935, a Magyar Társaság, a Falukutató Intézet. 160 l. Kiadói papírborítóban, gerincén apró szakadással. A kötetben többek között Fodor Ferenc, Cholnoky Jenő, Lükő Gábor, Szabó Zoltán, Kovács Imre. irsaival
18049.

1 600 HUF
4,24
4,57
1935 Pécs, A Pannonia című folyóirat I. évf. 1-3 száma(induló szám), Kastner Jenő szerkesztésében
18050.

1 600 HUF
4,24
4,57
1935-1939 A Pénztári Orvosok Lapja folyóirat, az Országos Orvosi Nyugdíj- és Segélyező Intézet hivatalos közlönyének VIII., IX., X. és XI teljes évfolyam. + XII. évf. 1-15. sz. Szerk.: Stiller Jenő. Átkötött, aranyozott gerincű félvászon-kötésben, néhány kevés lap széle kissé sérült, néhány nagyon kevés lapon ceruzás jelöléssel.
18051.

2 600 HUF
6,90
7,43
1935-1938 A Sajtó sajtóügyi tudományos folyóirat 3 db száma: IX. évf. 5-6. sz. + XII. évf. 1-2. és 3-4. sz. Benne többek közt Vértes István: Deák Ferenc és az ujságírás c. írása. Kiadói tűzött papírkötés, változó, kissé foltos állapotban.
18052.

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF