Printed Materials

Number of items: 476

1938 A Képes Pesti Hírlap 5 db száma (LX. évf. 76., 91., 133., 134., 145. sz.), a címlapokon Imrédy Béla miniszterelnök Mussolinival, amerikai hadihajók, stb.
18077.

1 400 HUF
3,71
4,00
1938 A Nemzeti családvédelem. c. folyóirat szerk: Doros Gábor. I. évf. 1 szám 20 p.
18078.

4 000 HUF
10,61
11,43
1938 A Szent István társulat Élet c. lapjának XXIX. 1938. évf. első félévi lapszámai, 1.- 26. sz. egybekötve. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült kötéssel, gerinc részben elvált a könyvtesttől, körbevágva, néhány kevés lap széle kissé sérült.
18079.

1 600 HUF
4,24
4,57
1938 A Krupp művek üdvözlőlapja, rajta nagy méretű ágyút ábrázoló rézkarccal.
18080.

2 600 HUF
6,90
7,43
Vezető a Magyar Nemzeti Múzeum népvándorlás kori gyűjteményében. Bp., 1938, Orsz. M. Tört. Múzeum. Kiadói papírkötés, Hajtott, kis beszakadással. 8 p
18081.

1 200 HUF
3,18
3,43
1938 Őslevél. Dubovay Jenő családfája + levél neki
18082.

4 800 HUF
12,73
13,71
1938 Pécs, A Pannonia című folyóirat IV. évfolyamának számai bekötve, Halasy-Nagy József szerkesztésében Korabeli félvászon kötésben
18083.

2 600 HUF
6,90
7,43
1938 Riegler József Ede Papírneműgyár Rt. zsebnaptár, használatlan, foltos
18084.

2 000 HUF
5,31
5,71
1938 Wicküler Küpper Braurei Ag Wuppertal. sörfőzde működési szabályzata 16p. / Brewery operating regulations
18085.

4 000 HUF
10,61
11,43
1938 Sashalmi Ház és Telektulajdonosok Egyesülete levél 4 p
18086.

1 600 HUF
4,24
4,57
1938 Hivatalos Pest megyei levél irredenta szöveggel
18087.

1 600 HUF
4,24
4,57
1938 A Séduction november 26-i száma, francia erotikus magazin, aktokkal
18088.

3 000 HUF
7,96
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF