Printed Materials

Number of items: 476

18101.

10 000 HUF
26,53
28,57
1940 Pécs, A Pannonia című folyóirat VI. évfolyamának számai bekötve, Halasy-Nagy József szerkesztésében Korabeli félvászon kötésben + 1935. 7-8. szám. szerk Kastner Jenő.
18102.

2 600 HUF
6,90
7,43
1940 Erdély visszatértének alkalmából tartott ünnepség plakátja, Békásmegyer. Jó állapotban, hajtva 30x55 cm
18103.

10 000 HUF
26,53
28,57
cca 1940 Pest és Buda látképe a Pesti Hazai Első Takarékpénztár-egyesület alapítása idejében / A Vármegyeháza, a Pesti Hazai Első Takarékpénztár-egyesület első otthona. Bp., Klösz-ny., kissé sérült, 2 sztl. lev., 23,5x16,5 cm
18104.

1 800 HUF
4,77
5,14
1940 Láthatár. Kisebbségi kultúrszemle. Külföldi magyarok és középeurópai népek szellemi életének figyelője. VIII. évf. 1940. 9., 11. és 12. száma. Kiadói papírkötés, foltos borítókkal, 12. sz. borítójának hátoldala sérült és hiányos, részben felvágatlan példányok.
18105.

1 600 HUF
4,24
4,57
1940 A Független Magyarország erdélyi, kolozsvári bevonulásáról, Horthy beszédéről tudósító száma
18106.

3 000 HUF
7,96
8,57
1941 Horthy István kormányzóhelyettes haláláról tudósító Budapesti Közlöny különszám, hozzá a Magyar Közlekedéstudományi Társaság emlékülésének meghívója Horthy István emlékére
18107.

5 000 HUF
13,26
14,29
1941 A Sajtó sajtóügyi tudományos folyóirat 5 db száma: XV. évf. 1-5. sz. Benne többek közt Vértes István: Kossuth Lajos hirlapirói pályája c. írása. Kiadói tűzött papírkötés, változó, kissé foltos állapotban.
18108.

2 000 HUF
5,31
5,71
1941 Mi a Hivatásszervezet? (Eligazítás a munkásság és a szervezők, vezetők részére). Összeáll.: Vida István. Magyar Dolgozók Népkönyvtára 2. sz. Bp., 1941, Magyar Dolgozók Országos Hivatásszervezete (Kispest, Bánsági-ny.), 16 p. Kiadói tűzött papírkötés.
18109.

1 200 HUF
3,18
3,43
1941 Budapest, eszperantó nyelvű idegenforgalmi prospektus, Stoits György által tervezett térképpel, fekete-fehér képekkel, kihajtva: 45,5x32,5 cm
18110.

2 000 HUF
5,31
5,71
1941 Nagykőrös papírhiány leküzdése tárgyában kiadott hirdetmény 66x43 cm
18111.

4 000 HUF
10,61
11,43
1941 Nagykőrös gazdasági cselédek javadalmazása tárgyában született hirdetmény 50x60 cm
18112.

4 000 HUF
10,61
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF